O lékařce

C91F47F3-D5D1-4381-8CF1-897D1F3E6413

O zubní lékařce MDDr. Daniele Šebestové (roz. Havlíčkové)

Vystudovala Univerzitu Palackého v Olomouci. Od roku 2010 pracovala v soukromé ordinaci praktického lékaře a parodontologa MUDr. Josefa Přibyla v Litovli, kde získala zkušenosti v ošetřování dětských pacientů, parodontologických pacientů, protetickým ošetřením. Získala zde titul Praktický zubní lékař (PZL) a započala odborné vzdělání ve specializaci parodontologie (PARO).

V březnu roku 2013 založila soukromou ordinaci Tanvaldent s.r.o. a za pomoci města Tanvald vybavila ordinaci moderními přístroji – soupravou KaVo Estetica E30 a digitálními RTG přístroji Gendex pro špičkovou péči.

V listopadu 2015 dokončila specializaci v oboru PARODONTOLOGIE pod odborným vedením na klinice zubního lékařství UP Olomouc. V rámci této specializace již absolvovala mnoho stáží a odborných kurzů.
V roce 2018 odkoupila sídlo firmy, rekonstruovala prostor pro obchodního partnera OK Dent s.r.o. – zubní laboratoř, která zde od května 2018 zahájila provoz, nyní je moderně vybavena CAD/CAM frézou a používá tak nejmodernější metody na výrobu zirkonových korunek.

Od roku 2018 pracuje pro KNL jako externí lékař sloužící LSPP (zubní pohotovost) a od roku 2019 pracuje i pro Liberecká dentální s.r.o. jako externí lékař sloužící LSPP.

Od roku 2021 je členkou České parodontologické společnosti.

V letech 2015-2016 pomáhala založit zubní ordinaci ve středisku U Bulhara v Praze vedenou  s Neziskovou organizací Naděje Praha.

Daniela Šebestová se nyní se věnuje prevenci a pravidelné péči svých registrovaných pacientů, parodontologické péči pacientů a svému prvnímu dítěti :-)

Informace o vzdělání z webu www.dent.cz:

vzdelani